Indukční varná deska BEKO HII64401MT
Kód: 631DVHII64401MT
Neohodnoceno
3 až 5 dnů
Můžeme doručit do:
Varné zóny Přední levá: Ø 18 cm, 2 kW Zadní levá: Ø 14,5 cm, 1,6 kW Přední pravá: Ø 14,5 cm, 1,6 kW Zadní pravá: Ø 18 cm, 2 kW Vlastnosti Indukční varná deska v
Detailní informace
Dárek zdarma
Dárek zdarma
K objednávce nad 5000kč
doručení zboží během několika dnů
Jsme rychlí...
akceptujeme platby bankovními kartami
Jsme moderní...
Detailní popis produktu
Varné zóny Přední levá: Ø 18 cm, 2 kW Zadní levá: Ø 14,5 cm, 1,6 kW Přední pravá: Ø 14,5 cm, 1,6 kW Zadní pravá: Ø 18 cm, 2 kW Vlastnosti Indukční varná deska v černém designu 4 indukční varné zóny Senzorové ovládání umístěné vpředu 9 úrovní ohřevu 4× Časovač Displej Dětský zámek Ochrana proti přetečení Ochrana proti přehřátí Automatické vypnutí Technické parametry Napětí        400 V Maximální příkon        7200 W Šířka        58 cm Hloubka        51 cm Výška pro vestavbu        5,2 cm Šířka pro vestavbu        58 cm Hloubka pro vestavbu        51 cm